Vitaj, sme veľmi radi, že si sa rozhodol zapojiť do kruhu našich partnerov.

To nie je náhoda, že si sa dostal práve sem, pretože s nami dosiahneš kľúč k úspechu! Na začiatku registrácie na Teba čakajú atraktívne uvítacie zľavy a trvalé zľavy už pri prvých nákupoch! Vyber si z kolekcie produktov pre každodenné použitie RAYPATH, vďaka ktorým bude Tvoj deň výnimočným.Chcem sa zaregistrovať ako:

Osobné údaje

Sponzor

Kontatkné údaje


Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosťou RAYPATH ecoclean, a.s. za účelom: plnenia ustanovení Zmluvy o poradenstve a odporúčacom marketingu, kontaktovania poradcov, implementácie motivačných programov, všetkých vyrovnaní (zľavy, body, provízie) a nákup produktov RAYPATH ecolcean, a.s. . Zásady spracovania a ochrany osobných údajov (.pdf)

Spracovávané budú nasledovné údaje: meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa a prípadná korešpondenčná adresa, e-mailová adresa, telefónne číslo, mailová adresa, IČO a dátum vytvorenia účtu v systéme RAYPATH. Upozorňujeme, že správcom Vašich osobných údajov je RAYPATH ecoclean, a.s., Hattalova 12/A, 831 03 Bratislava, IČO: 35755318